SKUPNI KATALOG SVEUČILIŠTA U RIJECI

PRETRAŽIVANJE SKUPNOG KATALOGA SVEUČILIŠTA

Prijava za posjet Izložbi glagoljice

Cijena ulaznice je 20,00 kn. Ulaznice se naplaćuju prilikom dolaska na izložbu. Uz sve eksponate na izložbi postoje legende na hrvatskom i engleskom jeziku. Uz izložbu je omogućeno i gledanje kraćih filmova prema izboru grupe, a koji su tematski povezani sa sadržajem izložbe.

Grupu prijavljuje osoba koja dovodi posjetitelje.

Iznimno, u slučaju da se termini posjeta preklapaju, nazvat ćemo vas i dogovoriti alternativni termin.

Trajanje svakog filma je oko 30 minuta
Pritiskom na gumb "Pošalji" dajete suglasnost (privolu) Sveučilišnoj knjižnici Rijeka za prikupljanje i obradu osobnih podataka.

Pritiskom na gumb "Pošalji" dajete suglasnost (privolu) Sveučilišnoj knjižnici Rijeka za prikupljanje i obradu osobnih podataka.

Izjavu o davanju suglasnosti možete pročitati OVDJE