SKUPNI KATALOG SVEUČILIŠTA U RIJECI

PRETRAŽIVANJE SKUPNOG KATALOGA SVEUČILIŠTA

Obavijest o ishodu natječaja za radno mjesto pomoćni knjižničar

Temeljem članka 10. stavka 1. točke 10. Zakona o pravu na pristup informacijama (NN 25/13 i 85/15), Sveučilišna knjižnica Rijeka na svojim službenim internetskim stranicama objavljuje

o ishodu natječajnog postupka

U natječajnom postupku za zasnivanje radnog odnosa na neodređeno puno vrijeme na radnom mjestu POMOĆNI KNJIŽNIČAR / POMOĆNA KNJIŽNIČARKA izabrana je kandidatkinja Jasminka Šimunović.

Natječaj je objavljen dana 10. travnja 2019. godine u Narodnim novinama br. 36/19, na internetskim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, službenim internetskim stranicama Sveučilišne knjižnice Rijeka, te na oglasnoj ploči Sveučilišne knjižnice Rijeka.

Ravnateljica:

Senka Tomljanović, viša knjižničarka